بشقاب – پلاک حقوق بازنشستگی بازنشستگی بیکاری

بشقاب – پلاک: حقوق بازنشستگی بازنشستگی بیکاری حقوق بازنشستگی شورای عالی کار بیمه تامین اجتماعی بیمه بیکاری مستمری بگیران

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری زوج آدم‌ربا و رهایی گروگان‌ 17 ساله از چنگ آنان خبر داد.

دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

دستگیری همسران گروگان گیر در مشهد

عبارات مهم : پرونده

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری زوج آدم ربا و رهایی گروگان 17 ساله از چنگ آنان خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، قادر کریمی در خصوص این اتفاق اظهار کرد: ساعت 17:40 روز گذشته فردی در تماس با فوریت های پلیسی 110 از وقوع آدم ربایی در محدوده خیابان تعبدی مشهد خبر داد.

دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

وی افزود: در پی این تماس تلفنی با توجه به حساسیت های عنوان دستورات مورد نیاز جهت پیگیری سریع پرونده به فرماندهی انتظامی مشهد صادر و ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد در عملیات ضربتی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: شاکی پرونده در بیانات اولیه خود بیان کرد برادرش غروب روز گذشته از منزل خارج شده، تاکنون بازنگشته و امروز بعدازظهر فردی از طریق شماره تلفن او تماس گرفته و اظهار داشته برادرم را به گروگان گرفته و مبلغ یک صد میلیون تومان سفته در قبال آزادی اش درخواست کرده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری زوج آدم‌ربا و رهایی گروگان‌ 17 ساله از چنگ آنان خبر داد.

کریمی خاطر نشان کرد: پیگیری این پرونده لحظه به لحظه از طریق فرمانده انتظامی مشهد و با هماهنگی مقام قضائی هدایت می شد و تیم های تجسس کلانتری شهید هاشمی نژاد در این پرونده پیچیده با دقت نظر و هوشیاری تحسین برانگیز به سرنخ هایی دست یافتند که منجر به شناسایی فرد تماس گیرنده با برادر گروگان بود.

وی عنوان کرد: ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد به محض تکمیل اطلاعات تحقیقی پرونده وارد عمل شده است و منزل مسکونی پلاک 40 در محدوده بولوار طبرسی شمالی که محل اختفای آدم ربایان و نگهداری گروگان 17 ساله بود را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کر د: پلیس ساعت 23:29 روز گذشته با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه وارد منزل مسکونی مورد نظر شدند. در این عملیات مرد 29 ساله و همسر 25 ساله اش به اتهام آدم ربایی دستگیر و گروگان 17 ساله از چنگ آنان رها شد.

دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

کرمی خاطر نشان کرد: ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد در بازرسی از محل 170 میلیون تومان سفته کشف کردند و تحقیقات راجع به علت و انگیزه این همسران آدم ربا و کشف دیگر زوایای مبهم این پرونده با دستورات مقام قضائی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: پرونده | انتظامی | دستگیری | خراسان رضوی | فرمانده انتظامی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz