بشقاب – پلاک حقوق بازنشستگی بازنشستگی بیکاری

بشقاب – پلاک: حقوق بازنشستگی بازنشستگی بیکاری حقوق بازنشستگی شورای عالی کار بیمه تامین اجتماعی بیمه بیکاری مستمری بگیران

گت بلاگز اخبار اجتماعی اجرای قیمت تازه کرایه تاکسی‌ها از فردا

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی گفت: نرخ‌های تازه کرایه تاکسی در سال ۹۷ از روز شنبه ۱۲ خردادماه اجرا خواهد شد.

اجرای قیمت تازه کرایه تاکسی‌ها از فردا

اجرای قیمت تازه کرایه تاکسی ها از فردا

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی گفت: قیمت های تازه کرایه تاکسی در سال ۹۷ از روز شنبه ۱۲ خردادماه اجرا خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در حدود ۸۰ هزار برچسب قیمت کرایه ٩٧ تاکسی ها از روز شنبه ١٢ خرداد ماه چاپ و توزیع می شود. این برچسب ها که بر روی شیشه جلوی تاکسی های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راه اندازی خواهد شد، مبنای تازه پرداخت کرایه ها در امسال هست. این زیاد کردن که بعد از طی مراحل قانونی تعیین شده است در حدود ١٢/٥ درصد است.

اجرای قیمت تازه کرایه تاکسی‌ها از فردا

علیرضا قنادان مدیرعامل این شرکت از اجرای مصوبه شورای شهر در خصوص کرایه تاکسی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: چاپ و توزیع برچسب های تازه بر روی حدود ۸۰ هزار تاکسی پایتخت شروع شده است و ظرف هفته آتی انجام خواهد شد.

قنادان با بیان اینکه مبنای زیاد کردن کرایه تاکسی ها در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران قیمت اعلام شده است در برچسب های راه اندازی شده است بر روی تابلوهای خطوط و شیشه جلوی تاکسی هاست، گفت: علاوه بر این در خطوطی که پرداخت الکترونیکی موبایلی از سال گذشته با کمک شرکت های دانش بنیان راه اندازی شده است هست، اعمال قیمت های تازه از طریق سامانه مرکزی انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی گفت: نرخ‌های تازه کرایه تاکسی در سال ۹۷ از روز شنبه ۱۲ خردادماه اجرا خواهد شد.

مدیر عامل شرکت تاکسیرانی ادامه داد: مصوبه قیمت کرایه تاکسی امسال بر پایه مدل اقتصادی تاکسیرانی و بر پایه محاسبات قیمت تمام شده است سفر بوده و به همین علت هم جهت شهروندان و هم جهت تاکسیرانان به عدالت نزدیک تر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، وی تصریح کرد: شهروندان تهرانی جهت اطلاع از قیمت های سال ۹۷ علاوه بر برچسب های کرایه در تاکسی ها، تابلوهای خطوط و سامانه های پرداخت الکترونیکی می توانند به سایت شرکت تاکسیرانی به آدرس taxi.tehran.ir نیز مراجعه کنند.

به گفته مدیرعامل شرکت مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سامانه شکایات شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ۱۸۸۸ آماده پیگیری به هرگونه مسئله شهروندان تهرانی در خصوص اجرای کرایه های تازه خواهد بود.

اجرای قیمت تازه کرایه تاکسی‌ها از فردا

واژه های کلیدی: ایران | تاکسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz